Интересное в сети

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Интересное в сети » Спорт и туризм » Намети у Вінниці


Намети у Вінниці

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Як правильно вибрати туристичний намет? Друзі дуже давно припрошують поїхати на відпочинок у горі, а це я вже пообіцяла навесні все ж таки вибратися на природу і відпочити від буденності. Зараз обираю намет, поки ще є час. Підкажіть гарні варіанти.

0

2

Пристрасть до походів – це не тільки бажання бачити і пізнавати нові прекрасні місця, перебувати на природі, за межами міст, а й певний виклик звичному способу життя. Я також обожнюю відпочивати так, готувати на вогнищі, проживати в наметі, прокидатися разом з сонцем. Але умови дійсно потрібно собі створювати комфортні.

0

3

Дійсно комфорт обовязковий оскільки ваш відпочинок від цього залежить. Зручне похідне взуття, великий рюкзак, сухий, теплий спальник і, звичайно ж, надійний намет – ось основні фактори, на яких тримається відчуття комфорту в поході.  Туристичний намет повинен мати надійну конструкцію, бути простим і зручним у встановленні і складанні.

0

4

СОфия СОфия написал(а):

Як правильно вибрати туристичний намет? Друзі дуже давно припрошують поїхати на відпочинок у горі, а це я вже пообіцяла навесні все ж таки вибратися на природу і відпочити від буденності. Зараз обираю намет, поки ще є час. Підкажіть гарні варіанти.

Ще років 10 назад такого вибору туристичних наметів не було. Зараз же обирай який забажаєш і за ціною є для кожного покупця. Якщо ви вперше купуєте намет, і ви не є досвідченим знавцем ринку, найкраще обирати ось тут https://allo.ua/ua/vinnicja/palatki/ , вам тут нададуть консультацію і допоможуть підібрати найкращий намет.
Намети у Вінниці найкраще обирати в магазині Алло, тут можна придбати високоякісне спорядження для туризму. Зверніть увагу на ось такий тримісний експедиційний намет Tramp Rock 3 (V2) c двома входами і двома тамбурами. Думаю вам він підійде. Намети в магазині Алло можна придбати за найкращими цінами, і навіть діють знижки на сайті.
https://i.allo.ua/media/catalog/product/cache/3/image/434x494/602f0fa2c1f0d1ba5e241f914e856ff9/b/i/bitrix-cdn-ru-upload-iblock-5c5-fa5c3032_d68b_11e7_80bd_00155d826613_937c647b_8f2c_11e8_80c0_00155d826613-jpeg-155302102632595-1200x800_1.jpg

0

5

О, круто! Мне тоже рюкзак надо купить

0

6

Да, рюкзак - это сейчас лучшее решение в любом случае. Есть прикольные городские рюкзаки, под ноуты или может туристический взять... Выбор за вами. Я советую купить рюкзак https://killa.com.ua/katalog/ryukzaki-s … kzaki-vse/ в проверенном магазине Килла. Тут продаются только фирменные товары.

0

7

У меня с недавнего времени есть туристическая палатка и я ее купила в интернет магазине, который специализируется на туристических товарах . Но возможно вы там и что-то интересное там подберете для дочки, выбор там очень большой и разнообразный представлен в продаже . В общем ознакомьтесь с их ассортиментом .

0

8

Главное чтобы качество было хорошее.

0

9

СОфия СОфия написал(а):

Як правильно вибрати туристичний намет? Друзі дуже давно припрошують поїхати на відпочинок у горі, а це я вже пообіцяла навесні все ж таки вибратися на природу і відпочити від буденності. Зараз обираю намет, поки ще є час. Підкажіть гарні варіанти.

Важно покупать от надежного производителя, тогда точно служить будет долго и без проблем. Зайдите в интернет-магазин палаток Хай Пик, там в каталоге есть очень много вариантов, вы сможете подобрать для себя наиболее подходящий. Я купил себе палатку именно от этого производителя, и не жалею! Качество отличное, выглядит до сих пор как новая, и это несмотря на то, что прошла она уже со мной очень многое)
https://lodka5.com.ua/image/cache/catalog/easyphoto/12332/palatka-high-peak-kira-5-grey-lodka5-1-jpg-2-300x300watermark.webp

0


Вы здесь » Интересное в сети » Спорт и туризм » Намети у Вінниці